10 Adet Pırlanta Broş Modeli

    Güzellik, bazen ayrıntıda gizlidir. Kadınlar için ayrıntılar ve detaylar önemli bir yer tutar. Aksesuarlar, güzelliği bütüne ulaştıran yap-bozun birer parçalarıdır. Özel bir gecede kulağınızda yerini edinen küpeler, parmağınızdaki yüzük ve boynunuzdaki naif kolye, gecenin tamamlayıcısı olabilir ya da bütün bunları eleyip görkemli bir broş tercih edebilirsiniz. Broşlar, tek başlarına aksesuar cumhuriyetini ilan edebilirler. Diğer aksesuarlara gerek duymazsınız.

Pırlanta Broş Modelleri

 

Asil, çekici ve zarifliğin sembolü, broşlardır.  10 adet pırlanta broş modeli ile günün parlayını siz olun! Elmas broşlar, pırlanta broşlar,  altın broşlar, renkli taşlarla süslenmiş broşlar ve değişik tasarımlarla göz dolduran broşlar sizin olabilir.

1. Elmaslı Pırlanta Broş Modeli

 

Elmasın yüzyıllarca olgunlaşmak beklediği yıllar, üstün bir sabrın göstergesidir. Sabırlı ve erdemli bir duruş için elmas, doğru seçenek olacaktır. Pembe altın ve yuvarlak elmasların siyah bir fon üzerinde birleştiği broş, size sofistike bir görünüm kazandıracaktır.

 

2. Kaplumbağalı Pırlanta Broş Modeli

 

Altın sarısıyla, pırlantanın yakaladığı uyum yadsınamaz. Safir ve yakut taşlarının da, ikiliye eşlik ettiği pırlanta broş modeli, hem sevimli hem de ağır bir duruş yakalamanızda yardımcı olmaktadır.

3. Kertenkele Figürlü Pırlanta Broş Modeli

 

Yakanızdan yukarıya doğru tırmanan bir kertenkele figürü, size sıradışı bir görünüm katabilir. Renkli geçen bir gün için sarı altın, yuvarlak pırlantalar ve yeiş taşların bezendiği broş modeli, ceketinize de renk katabilir.

4. Yusufçuk Pırlanta Broş Modeli

 

Kelebeğe benzeyen fakat ondan daha farklı bir yapıya sahip olan Yusufçuklar, helikopter veya kızböceği ismiyle de anılırlar. Yusufçuk, değeriniyse sadakatten almaktadır. Tek bir dişi ile beraber olan Yusufçuk böceği, öleceğini bilmesine rağmen bundan vazgeçmez.Yusufcuk  pırlanta broş modeli, tek eşliliğin ve sadakatin bir timsali olarak kullanılılabilir.

5. Kelebek Altın - Pırlanta Broş Modeli

 

Ufak pırlantaların taçlandırdığı broş modeli, kelebeğin bir günlük ömrünün en ihtişamlı şekilde geçtiğini resmeder gibidir. Bolca renkli taşla süslendirilmiş bu broş, size ayrı bir hava katacaktır.

6. Bir Demet Pırlanta Broş Modeli

 

Sarı ve beyaz altının dansını en iyi şekilde yansıtan pırlanta broş modeli, şüphesiz demet broşlar olacaktır. Yakanıza bir demet pırlanta iliştirin…

7. Sade ve Şık Bir Pırlanta Broş Modeli

 

Şaşalı bir görünümden sıkılanlar ve daha sade tasarımlar tercih edenler için bu pırlantalı altın broş modeli şık olmaktan da alıkoymamaktadır.

8. Yakut Kırmızısı ile Pırlanta Broş Modeli

 

Baharı andıran yapraklarıyla, yakut ve pırlanta tasarımlı broş gözleri üzerine çekmektedir. Çiçeğin kalbinde yer edinmiş olan yakut ve taç yapraklarını saran pırlantalar, yakanızda kesinlikle kendini gösterecektir.

9. Altının Görkemini Yansıtan Pırlanta Broş Modeli

 

Altının, sıkı sıkıya sardığı pırlanta, onun koruması ve himayesi altında hoş bir duruş sergilemektedir. Biraz zengin biraz da gösterişli bu model, iki aşığın birbirinden ayrılamayışının resmi gibidir.

 

10. Özel Tasarım Pırlanta Broş Modeli

 

Mevcut tasarımlardan daha farklı bir tasarım hayal ediyorsanız, kişiye özel tasarım ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar