Özel Tasarım Kolye

Eski zamanlara dönen kolye modelleri, aksesuar tarzının yeniden yazıldığı moda trendleri, değerli taşlara ve mücevherlere olan ilgi ve ikonik tasarım kadınların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Kadınlar en güzelini aramaya devam ederken moda ve kuyumcular, özel tasarım kolyelerle, onlar için gerekli olanı üretmektedir.

 

Özel Tasarım Pırlanta Kolye

Pırlanta aşıkları için özel tasarım pırlanta kolyeler, her zaman parıltıyı ve sahne ışıklarını sizin üzerinizde tutar. Pahalı ve gösterişli modelleri tercih edenlerin adresi her yıl pırlanta olmaktadır. Varoluşu gibi modası da asırları ve çağları devirmektedir. Bir kralın eşine ettiği yüzükle başlayan pırlantanın yükselişi ve zirve tutkusu asla bitmemektedir.

Sizin seçimlerinizin de etkili olabileceği ve tasarımlarda parmağınızın bulunabileceği butik kuyumcular, yarım asra yakın bir süredir yükseliştedir. Siz de pırlantanın kendine haslığını ve eşsizliğini daha da benzersiz kılmak için özel tasarım pırlanta kolyeler, tercih edebilirsiniz.

 

Özel Tasarım Kolye Yaptırma

Özel tasarım kolye yaptırmak istediğinizde, adresiniz genellikle bir takı tasarımcısı veya özel tasarımlar ortaya koyan bir zanaatkar olabilir. Butik kuyumcular, atölyelerinde sizlerin özel tasarımlarını sizler için yapmaktadır. Hazır ve kişiye özel tasarım fiyatlarının çok oynamadığı butik kuyumcular, sizler için birer alternatif oluşturabilir.

 

Özel Tasarım Altın Kolye

Altın, hala değeri artan ve ülkelerin ekonomisi üzerinde belirleyici bir gücü olan madenlerdendir. Takıların ve bilhassa kolyelerin üzerinde de belirleyici bir etkisi bulunmaktadır. Özel tasarım altın kolyeler, her devrin takılarını oluşturmaktadır.

Asla eskimeyen ve zamana yenilmeyen altın kolyeler, günümüzde de özel tasarımlarla şekillenmektedir. Yakut, zümrüt, safir, pırlanta, inci, elmas ve birçok değerli taşla bezenmiş tasarımlara siz de sahip olabilirsiniz.

 

Tasarım Kolyeler Altın

Tasarım kolyeler altının kalitesini taşır. Altın kolyeler, günlük yaşam içerisinde de özel günlerde de son derece şık bir görünüm kazandırır. Zincirli tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler, modern takı tasarımının birer parçasıdır.

Pembe veya beyaz olmak üzere çeşitleri bulunan tasarım kolyeler, renkli taşlarla görsel bir şölen sunmaktadır.

 

Özel Tasarım Kolye Siparişi 

Özel tasarım kolye siparişi vererek, sadece size ait bir kolyeye sahip olabilirsiniz. Kimsenin üstünde görmediğiniz, sadece kendinize has çizgi ve motiflere sahip özel bir kolye siparişi için sadece butik kuyumcunuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Size özel ekspertiz hizmetleri, uzman görüşü ve yönlendirmesinin sağlanarak ortaya çıkan şahane tasarımlar sizlerin olacaktır.

 

Kişiye Özel Kolye Tasarımı

Dilerseniz bir sevdiğiniz için de kişiye özel kolye tasarımı, çeşitli firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel bir hediye düşünüyorsanız, o kişiyi yansıtan bir kolye tasarımı tercih edebilirsiniz. O kişinin huylarından, sevdiği şeylerden veya hayatında önemli yer tutan bir figürden esinlenerek kişiye özel kolye tasarımı yaptırabilirsiniz. Bunu kendiniz için de yaptırabilir ve kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

 

Özel Tasarım Elmas Kolye

Özel tasarım elmas kolyeler, ham elmasın pahalı görüntüsüyle bir araya gelebilir. Klasik damla kesimler veya siyah pırlantalı elmas kolyeler de özel tasarımlarınızı oluşturabilir. Çiçek kolyenin içerisinde boy gösteren ham elmas modelleri, yuvarlak modeller veya altınla görkemini ikiye katlayan özel tasarım elmas kolyelere sahip olmak sadece bir butik kuyumcu uzağınızdadır.

 

Özel Tasarım Pırlanta Kolyeler

Özel tasarım pırlanta kolyeler; prenses kesim, damla kesim, sarı pırlantalı, tektaş, altın, elmas, inci, safir, yakut, zümrüt veya diğer değerli taşlarla iç içe geçmiş tasarımlar halinde kuyumcularda yer almaktadır.

Pırlantanın kırılmaz iradesini ve özel tasarımların farkını ortaya koyan kolyelere internet üzerinden veya butik kuyumculardan ulaşabilirsiniz. Siz nasıl isterseniz, elinizdekiyle değiştirebilirsiniz felsefesiyle müşteri memnuniyetini yukarda tutan firmalardan kolyenizi alabilirsiniz.

Yorumlar