Özel Tasarım Küpe Fiyatları

İnci Küpeli Kızı, günümüzde bu kadar meşhur kılan şüphesiz adından da anlaşılacağı üzere küpeleri olmuştur. Vermeer, tablosunu yaparken ne hayal etti bilinmez ama küpelerin ihtişamının, tablosundaki kızı ön plana çıkardığı tartışılmaz. Bugün bir İnci Küpeli Kız olmasa da kadınların da kendilerini gösterdikleri takılar, küpelerdir. Sadece kadınlar da değil, erkekler de küpeleri daha karizmatik ve çekici bir imaj yaratmak için kullanmaktadır. Özel tasarım küpelerin hakim olduğu mücevher dünyası, bu görsel cazibe ile doldurulmaktadır. Özel tasarım küpe fiyatları da en az tasarımları kadar özel fiyatlara sahiptir.

Özel Tasarım Küpe

 

            Küpe tasarımları, eski zamanlarda o zamanın teknolojik ve işçilik durumu göz önünde bulundurulduğunda, kaba halkalardan veya askılı modellerden öteye geçememiştir. Değerli taşların ortaya çıkmasıyla birlikte, küpeler yeni bir boyut kazanmıştır. Mücevherleri, küpelerin üzerine yerleştirerek yeni işçilik ürünleri ortaya konmuştur. Özel tasarım küpeler, zamanın usta işçilerinin elinde yoğrulmaya başlanmıştır. Teknoloji gelişmiş ve mücevher sanatı, en üst düzeye ulaştığında değerli taşların aldığı şekiller de daha profesyonel bir hal almıştır.

Mücevherlerin kesim yöntemleri keşfedilmiştir. Artık kaba saba mücevher yerleştirmeleri ortadan kalmıştır. Mekik kesim, yuvarlak kesim, kare kesim, dikdörtgen kesim, damla kesim ve markiz kesimlerle küpeler titiz bir çalışmanın ürünü olmuşlardır. Değerli madenlerin de rahat işlenebilir hale getirilmesiyle birlikte, modeller daha hassas kıvrımlara sahip olmuştur.

Özel Tasarım Küpe Fiyatları

 

Özel tasarım küpe fiyatları, uygun satış politikası güden bir butik kuyumcunun elinden çıkan ürünler için avantajlı ürünlere eş değerdir. Maliyeti yüksek tutarlar içeren özel tasarım ürünler, son ürün olarak da yüksek fiyatlar içerebilir. Maliyeti hesaplı bir hale getiren kuyumcularsa, daha düşük fiyatlara özel tasarım ürünlere sahip olmanızı sağlayabilir. Elbette, işçilik giderleri ve zaman etkeni göz önünde bulundurulursa, bu durum sizin için avantajlı bir hal alacaktır.

Kişiye özel tasarımlarda sıfırdan yapılan bir küpeler, değişen fiyatlar içerir. Fiyatı belirleyen sizin seçimleriniz ve tasarımın zorluğu olacaktır.

 

Yorumlar