Özel Tasarım Pırlanta Bileklikler

Özel Tasarım Pırlanta Bileklikler

 

            Bilekler, kadınların en narin ve en göze çarpan bölgelerdendir. Kadınlar, bileklerindeki sade ve boş görünümü ortadan kaldırmak için çeşitli modellere sahip bileklikler kullanırlar. Aslında biraz da kendini ifade etme yoludur. İnsanın karakterinden ve yaşamından izlerle bezenmiş birer tasarım harikalarıdır. Özel tasarım pırlanta bileklikler de böyle ortaya çıktı denilebilir.

2000’li yılların kendini göstermesiyle birlikte, son derece zarif bileklik modellerinin ortaya çıktığı bir dönem başlamıştır. Bazen iki insan arasındaki bağın temsili, bazen kıyafeti tamamlayan bir aksesuar, bazen ruhsal duygu durumunun dışa vurumu bazense özel anlamlar içeren birer başkaldırış örneğidir.

Pırlanta Bileklikler

 

Yeryüzündeki birçok taş kendi içerisinde özel bir anlam taşır. Pırlanta, eşsiz bir gücün simgesidir. Güzelliğin yanı sıra kalıcı bir sevginin de temsilidir. Bu yüzden evlilik tekliflerinde pırlanta yüzükler sıkça boy gösterir. Kadının ruhunu saran parlak yandır. İnsanın dönüp tekrar bakmak isteyeceği ve gözünü alamayacağı bir ışık yayar etrafına…

İnsanı saran sıcak bir sömine ateşi, pencerenin kenarından sızarak odayı aydınlatan sabah güneşi ve ayın yeryüzüne yansıması gibidir. Özel tasarım pırlanta bileklikler de yer edinmesi boşa değildir.

Özel Tasarım Pırlanta Bileklik Modelleri

 

            Özel tasarım pırlanta bileklik modelleri, doğru tasarımla birleştiğinde bileğinizin narin yapısını güzel bir bütüne kavuşturmaktadır. Ziyaret ettiğiniz butik kuyumcudaki mevcut pırlanta bilekliklerini inceleyebilirsiniz. Siyah pırlantayla süslenmiş modeller, size siyahın ağırbaşlılığını ve görkemli yüzünü gösterir.

Çeşitli hayvanların pırlanta ile resmedilmiş tasarımları da göz doldurmaktadır. Yılan bileklik modeli bileğinizde farklı bir tarz yaratmaktadır.

Sevginin gücünü temsil eden kalpli modeller de tercihleriniz arasındaki yerini alabilir. Sevdiğiniz kadına, annenize veya bir arkadaşınıza kalpli özel tasarım bileklik hediye edebilirsiniz.

 

Nazar boncuklu bileklik modelleri, sizi kötü etkilere karşı koruyarak daha şık ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Sarı altın ve pırlantanın güzelliğini bileğinizee taşıyacaktır.

Farklı tasarımlar arzu edenler için, kişiye özel tasarım pırlanta bileklikler de yapılabilmektedir. Butik kuyumcunuza giderek kafanızdaki bilekliği anlatabilirsiniz. Hediye etmek istediğiniz kişilere özel figürler isteyebilirsiniz. Figürler, karşınızdaki veya kendiniz için bilekliğin ne ifade ettiğini anlatmanın en iyi yoludur.

Yorumlar