Özel Tasarım Pırlanta Setler

 

            Özel günlerin kurtarıcısı yine pırlantalar olmaktadır. Özel günler kadar özel olan şeylerse, özel tasarım ürünleridir. Anneler gününde annenize, sevgililer gününde sevgilinize, yıldönümlerinizde eşinize hediye edebileceğiniz pırlanta setler kadar, özel ürünlere rastlamak zordur. Her devrin ve her çağın mücevherleri, pırlantalar olmaktadır. Hatta artık düğünlerde de takı setleri olarak altının yerini zengin duruşuyla özel tasarım pırlanta setler almaktadır. Aşkın sonsuz bir çembere alındığı tasarımların mücevheri olaraksa yine pırlantalar görülmektedir.

Pırlanta karşı tarafa onun tek ve eşsiz olduğunu anlatır. Çünkü her biri birbirinden farklı pırlantalar, eşsizdirler. Karşı tarafta gördüğünüz ışıltının somutlaşmış hali de denilebilir pırlantalara…

Özel Tasarım Pırlantalar

 

            Alınmak istenen şey özel olunca, tasarım da özel bir hal kazanmaktadır. Özel tasarım denilince, sizin zevklerinizin ağırlıklı olduğu tasarımlar ortaya çıkar. Zevklerinizin konuştuğu ve hayallerinizin şekil bulduğu özel tasarım pırlantalar, incelik eserleridir. Fi sayısının kusursuzluğunu bünyesinde bulunduran pırlanta, yapısı itibariyle de özel bir taştır. Özel tasarımlarlaysa paha biçilmez bir hal almaktadır.

Özel Tasarım Pırlanta Setler

 

Özel tasarım pırlanta setler, kolyeden, yüzüğe bütünüyle aksesuarları oluşturur. Her birinin, birbirini tamamlayıcı olduğu bu ürünler; küpe, yüzük, kolyeden oluşmaktadır. Bazen sadece kolye ve küpeden de oluşabilirler.

Özel tasarımlar, hediye etmek veya satın almak isteyen kişiye özel oldukları için de eşsizlerdir. Onların karakterlerinden, tercihlerinden ve seçimlerinden izler taşırlar. Onlar kadar özel tasarımları siz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

Yorumlar