Özel Tasarım Pırlanta Yakut Yüzük Yaptırmak

Özel tasarım yakut yüzük yaptırma taleplerinize, aklınızda yer alan takı figürlerini dikkate alarak cevap veriyoruz. Özel tasarım yüzüklerimiz üzerinde farklı modern geometrik şekilleri, çiçek, yaprak figürlerini, doğa yer alan rüzgar hareketlerinden esinlendiğimiz motifleri, yaratıcı ve alışıla gelmemiş detayları kullanarak, aklınızda yer alan takı modelini oluşturuyoruz. Zamana meydan okuyan tasarımlar ile sadece size özel tasarım pırlanta yakut yüzük modelleri hazırlıyoruz. 

özel tasarım yakut yüzük modelleri

Özel Tasarım Pırlanta Yakut Yüzük İle Çarpıcı Görünüm

Yakutun, saydam ve opak bir değerli taş olması, birçok farklı medeniyet tarafından değerli taşların efendisi olarak adlandırılması ve tarihte önemi büyük kadınların takılarında yer alması, değerini ortaya koymaktadır.

Özel tasarım pırlanta yakut yüzük modellerimiz ise kıymetli taşların efendisi olan bu değerli taş, modern detaylarımız ile birleştirilerek, zamana karşı koyan takıları oluşturmaktadır. Yakut’un kırmız ve bordu tonlarına sahip olması, çarpıcı ve göz kamaştıran takı tasarımlarının yapılmasına yardımcı olur. Zarif elinizde taşıyacağınız yakut bir yüzük, kırmız rengin ve değerli taşın ışık yansımalarının çarpıcı etkisini, tüm çevreye aktarabilmeniz sağlar.

özel tasarım pırlanta yakut yüzük

Özellikle şık davetlerde yeşil, siyah ve kırmızı uzun gece elbiseleri ile ellinizde taşıyacağınız şık ve zarif bir özel tasarım yakut yüzük, tüm dikkatleri üzerinize çekerken, tarih boyunca kadınların vazgeçemediği modası asla geçmeyen bir takıyı taşıyabilmenize olanak sağlar.

Özel Tasarım Pırlanta Yakut Yüzük İle Aşkınız İfade Edin

Şık ve beyaz pırlantaların yanında kırmız renkleri ile tutkulu aşkı simgeleyen yakut yüzük, en sevdiğiniz insana verebileceğiniz kıymetli bit hediyedir. Özel tasarım pırlanta yakut yüzük yaptırma seneğiyle sahip olacağınız, tasarım pırlanta yakut yüzük modellerimiz, en sevdiğiniz insanın parmaklarında ömür boyu taşıyabileceği şık ve kıymetli tasarımlardır.

Özel tasarım yakut yüzükler beyaz ve sarı altın ile bir araya getirilerek, farklı stillere sahip olan tüm kadınların akıllarında yer alan modelleri bulabilmeleri amacıyla tasarlanmaktadırlar. Tasarımlarımızda kahverengi, kırmız ve eflatun renklerde olana değerli yakutları, ince işçilik ile şekillendirerek, beyaz altın ve sarı altın yüzük gövdelerinin her ikisi üzerinden romantik, modern, klasik, retro, dinamik mücevher tasarımları oluşturuyoruz.

özel tasarım pırlanta yakut seçenekleri

Her stilden kadın görünüşünde küçük bir dokunuş ile çarpıcı bir etki sunacak olan özel tasarım pırlanta yakut yüzük seçenekleri, günümüzün modern ve güçlü kadınlarının iş hayatlarında kullanabilecekleri günlük kullanıma uygun tasarım detaylarını ve davetlere uygun romantik motifleri geniş seçenekte sunarlar.

Özel Tasarım Doğa Motifli Yakut Yüzükler

Özel tasarım yakut yüzük modellerimizde, yaprak ve ç,çek motiflerini tercih ederek, yakutun niteliğine ve doğal kırmız rengine uyumlu tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Yakut her daim doğayı seven ve ince ruha sahip olan kadınlara hitap etmiş olan özel bir taş çeşididir. Yakut aynı zamanda kişinin üzerinde bulunduğunda negatif etkiyi uzaklaştırma özelliğine sahiptir. Hem kıymetli hem de enerjisi yüksek olan yakut, sunduğumuz özel tasarım pırlanta yüzük yaptırma imkanımız ve şık işçiliğimiz ile parmaklarınızda doğanın renk ve motiflerini yansıtacak olan şık bir takıya dönüşmektedir.

Hemen bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki özel tasarım pırlanta yüzüğe kavuşun!

 

Yorumlar