Pırlanta Kolye Tasarımları

            “Onlara hakiki pırlanta diye geçirilmek istenen yalancı elmaslara bir kuyumcunun baktığı gibi bakmıştı.” Der Halide Edip Adıvar… Pırlanta alırken, siz de hakiki pırlanta diye geçirilen yalancı elmasların kurbanı olmayın. Her zaman pırlanta ürünlerinizde güvenli alışverişleri tercih edin. Pırlanta kolye tasarımlarının boy gösterdiği internet dünyasının keşmekeşinde, sertifikalı ürünlerin peşine düşerek size özel tasarımları keşfedin.

Pırlanta bir varoluş hikayesidir. Kadının güzelliğini, pırlatanın ışıltısıyla yeniden var ettiğinin resmidir. Kadınlar, sanki hayat damarlarına renk gelmiş gibi büyülenirler pırlanta kolye tasarımlarıyla… Şah damarlarınızda hissettiğiniz soğukluk ve pırlantanın sıcaklığı, sanki akan kanı yönlendiriyormuşcasına bir hisle sarar sizi.          

Pırlanta Kolye Modelleri

 

            Pırlanta kolye tasarımları, her biri bu özel hissi barındırırak tasarlanır. Sanki tasarımların içerisine insanların ruhlarından parçalar barındıran bir büyü üflenmiş gibidir. Yalnızlığınız unutulur, keder terkeder ve gözlerinizin içini güldüren bir parıltı yayılır etrafa… Yakutun kırmızısı, pırlantayla aşk yaşar, zümrüt doğanın yeşiliyle karşılar pırlantayı ve safir gökyüzünün özgürlüğünü sunar pırlantaya… Sanki diğer değerli taşlar, eğilir pırlantanın önünde bu özel kolye tasarımlarında.

Kalbinizin attığı ilk anı hissettiren kalpli pırlanta kolye tasarımları, bahar rüzgarlarını ve yaprakların o şuh seslerinin resmedildiği kolyeler, zamana meydan okuyan elmas güzelliği, incinin zorlu yolculuğu, mercanın hayat enerjisi ve altının kendinden daha göz alıcı bir tasarımla buluştuğu çizgiler en özel pırlanta kolye tasarımlarındadır.

Kesimleriyle de dikkat çekmektedir, pırlantalar. Çünkü kesimi en zor olan bu ürünler, parlamayı da en iyi şekilde başarırlar. Markiz kesimlerle; daha hareketli bir yaşamın yolcusu kadınların, yuvarlak kesimlerle; ailesine bağlı kadınların, kare ve dikdörtgen kesimlerle; disipli kadınların tercihleri arasında yer edinmiştir.

Renkleri itibariyle de pırlanta kolye modelleri incelenebilir. Siyahın karamsar havası, pırlantayla asil bir hal almaktadır. Beyaz, ışıltılı bir bakış sunarken, sarı soluk ama etkili cazibesiyle göz kamaştırmaktadır. Pembe pırlantalar, daha havai bir duruş sergilemektedir. Mavilerse, denizlerin ve nehirlerin ferahlığını simgelemektedir. Farklı renk seçenekleriyle pırlanta kolye tasarımları, her senenin modasını yakalamaktadır.

Özel tasarım pırlanta kolyeleri tercih edenler için kuyumcular ve mücevher firmaları, sizlerin ziyaretini beklemektedir.

 

Yorumlar