Pırlanta ve Zümrüt Kolye Modelleri

Pırlanta ve zümrüt kolye modelleri, arayanlarını yanıtsız bırakmamaktadır. Pırlanta kadar olmasa da, zümrüt de ışıltısını en güzel şekilde gösteren değerli taşlardan bir tanesidir. Her değerli ve kıymetli taş gibi zümrüdün de iyileştirici ve kötülüklerden koruyucu bir etkisi olduğuna inanılmaktadır. Pırlantaysa yüzyıllardır bu tabunun başını çeken değerli taştır.

 

Pırlanta kolye modellerinde aranan özellik, genel itibariyle pahalı ve gösterişli seçenekler olmaktadır. Zarif tasarımlara, pırlanta modellerde rastlamak mümkün olsa da, mücevher alıcıları taşların büyük ve görkemli oluşunu arzulamaktadır. Zümrüt kolye modelleri için de benzer bir durum söz konusudur, fakat zümrüdün naif yapısı zaten kendiliğinden bunu sağlamaktadır.

 

Pırlanta ve Zümrüt Kolyeler

 

Pırlanta ve zümrütün arkadaşlığı, aynı yarışta iki dostun rekabetini andırsa da, her zaman birisi daha iyi olacaktır. Rekabeti iç içe geçmiş tasarımlarıyla bir kenara bırakan pırlanta ve zümrüt kolye modelleri, bütün ihtişamını alıcılarına sunmaktadır.

 

 

Damla Kesim Pırlanta ve Zümrüt Kolyeler


Damla kesimler, en sık karşılaşılan kolye modelleri olsa da, kolay kesimleri sebebiyle vitrinlerde kendilerine daima yer bulmaktadırlar.

 

 

Naif Tasarımlara Sahip Pırlanta ve Zümrüt Kolye Modelleri


Kolyenin naif ve yormayan tasarımlarından yana tercih yapanlar için pırlanta ile bütünleşmiş o ince tasarım ürünleri bu isteğinizi yerine getirmektedir. Ufak taş kesimleriyle süslenmiş tasarımlar, gönlünüzü fethetmektedir.

 

 

Disiplin ve İş Kadını Havası Taşıyan Pırlanta Modeller


Kare ve dikdörtgen kesimler, eski zamanlarda yapılan bir kuyumcunun araştırması sonucunda karakteristik özellikleri ön plana çıkarmıştır. Tercihleri kare ve diktörtgen kesimlerden yana olan kadınlar, daha disiplinli insanlardan oluşmaktadırlar. Ne kadar doğru bilinmez fakat, iş kadınlarının tercihleri arasında bu modellere sıkça rastlanmaktadır.

 

 

Başkaldırışın Resmini Yansıtan Pırlanta Modelleri


Sıradışı ve baştan çıkarıcı tasarım ürünleri olan pırlantalar, başkaldırışın resmini zümrütle noktalamaktadır. Zümrütle çıktığı yolda, tek başına ilerlediğinde dahi, her zaman asi bir duruş sergilemektedir.

 

Kişiye Özel Tasarımcıların Adresi Butik Kuyumcular


 

Ben işimi şansa bırakmam ve özel tasarımların en iyisini ve en benzersizini isterim diyenler için butik kuyumcular bu fırsatı sunmaktadır.

 


 

Yorumlar